Jak leczymy?

W Albidensie przede wszystkim leczymy dokładnie. Wiedza stomatologiczna i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na staranne planowanie leczenia i podejmowanie przemyślanych decyzji.

Leczenie kanałowe (endodontyczne) przeprowadzamy pod mikroskopem oraz zgodnie z procedurami standardów Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM

Standardy sterylizacji

W Albidensie dużą wagę przykładamy do prawidłowej i dokładnej sterylizacji narzędzi i sprzętu używanego do leczenia stomatologicznego. Sterylizacja jest każdorazowo przeprowadzana z użyciem autoklawu medycznego, co stanowi najwyższy standard i jest niekwestionowaną podstawą dbałości o zdrowie pacjentów.

UMÓW WIZYTĘ

Co warto wiedzieć o diagnostyce i sprzęcie stomatologicznym?

Stomatologia, jak każda inna dziedzina medycyny, nierozerwalnie związana jest z technologią. Uważnie śledzimy jej rozwój, zwracając szczególną uwagę na nowe sprzęty i udoskonalenia tych istniejących. Starannie wybraliśmy sprzęt, na którym pracujemy, by mieć pewność, że idzie on w parze z naszym doświadczeniem i umiejętnościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom najwyższy poziom leczenia.

Dokładna diagnostyka jest dla nas podstawą działania i planowania leczenia. Ciągle szukamy metod zwiększających dokładność diagnostyki, dlatego obok cyfrowego urządzenia do wykonywania zdjęć punktowych, w Albidensie pojawi się niebawem pantomograf, który pozwoli nam wykonywać jednoczesne zdjęcia cyfrowe całej jamy ustnej pacjenta.

Polecane zabiegi

Endodoncja mikroskopowa

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to najwyższy możliwy standard i najlepsze możliwości opracowania zęba.

sprawdź

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem zębów z próchnicą oraz zapobieganiu jej powstawania, czyli profilaktyką próchnicy. 

sprawdź

Protetyka

Protetyka zajmuje się uzupełnieniem brakującego uzębienia (korony, mosty, protezy) oraz poprawą estetyki uśmiechu (licówki).

sprawdź